Emerald and Amber

Wejdź do świata Emerald and Amber i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Na stronie Emerald and Amber masz za zadanie połączyć na nowo dwie urocze postacie. Aby wykonać to najszlachetniejsze z zadań, musisz poruszać się w środowisku, które staje się coraz bardziej skomplikowane i trudne do przemierzenia.

Na 27 poziomach gry Emerald and Amber czekają na Ciebie wyjątkowe wyzwania, które sprawdzą Twoją cierpliwość i umiejętności logicznego myślenia, ale kiedy stawka jest tak wysoka, na pewno spróbujesz wytrwać i doprowadzić do ponownego połączenia tych dwóch uroczych postaci.

Opanowując sztukę skakania, będziesz mógł zagrać w specjalny tryb, który oferuje Emerald and Amber, gdzie Twoim zadaniem jest ukończenie poziomów tak szybko, jak tylko potrafisz. Po dłuższym graniu w ten tryb poziomy, które prawdopodobnie zajmowały ci dobre minuty, są rozwiązywane w kilka sekund.

Przetestuj swój refleks na Igry.pl z inną zabawną grą i wypróbuj Emerald and Amber.

Podobne gry:

Czy lubisz Emerald and Amber? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.