LinQuest

Wejdź do świata LinQuest i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Rozpocznij epicką przygodę i pomóż Linowi, głównemu bohaterowi LinQuest, odnaleźć tajemniczy skarb w trzech różnych niebezpiecznych strefach. Przeszkody, które napotkasz po drodze są liczne, ale razem z Linem na pewno pokonasz wszystko, co stanie ci na drodze.

Pixelartowa grafika sprawi, że pomyślisz o klasycznych, ukochanych grach zręcznościowych, a rozgrywka zdecydowanie stara się naśladować te wspaniałe doświadczenia, których mogłeś doświadczyć, gdy dorastałeś. Tak jak w tych klasycznych grach, LinQuest zaczyna się łatwo, ale im bardziej się rozwijasz, tym trudniejsze stają się poziomy. Jeśli na początku musisz nauczyć się tylko skakać, aby awansować, to na późniejszych poziomach pojawiają się różnego rodzaju ciekawe przeszkody, od śmiertelnych przeszkód po nieustraszonych wrogów.

Zagraj w LinQuest na Igry.pl i zobacz, jak zakończy się ta epicka wyprawa.

Podobne gry:

Czy lubisz LinQuest? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.