Merge & Decor

Wejdź do świata Merge & Decor i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Zagraj w zabawną grę logiczną na stronie Igry.pl, z różnego rodzaju przedmiotami gospodarstwa domowego, po wybraniu strony Merge & Decor. W tej grze Twoim zadaniem jest przeskanowanie planszy i połączenie z przedmiotami tego samego typu. Kiedy je znajdziesz, przedmioty te zmienią się w coś nowego, co można połączyć tylko z podobnym przedmiotem. Początki są łatwe, ale po pewnym czasie łączenie przedmiotów może stać się dość skomplikowane i wkrótce zaczniesz drapać się po głowie w niektórych sytuacjach, w których się znajdziesz. Na szczęście są też przedmioty, które mają specjalne efekty na planszy i na innych przedmiotach, np. przedmioty, które mogą zrodzić inne przedmioty, co może wyciągnąć cię z kłopotów, gdy masz problemy ze znalezieniem par.

Im więcej przedmiotów odkryjesz na stronie Merge & Decor, tym więcej miejsca w grze odblokujesz. Proces ten jest dość wybuchowy, a elementy planszy, które wcześniej były zablokowane, eksplodują w spektakularny sposób, robiąc miejsce nowym przedmiotom, które zostaną umieszczone w ich miejsce. Powoli, w miarę jak zaczynasz radzić sobie z coraz większą liczbą przedmiotów, rozmiar planszy rośnie, a po kilku rundach cała plansza zostaje odblokowana, dając ci więcej miejsca do gry, ale też więcej wyzwań, ponieważ musisz brać pod uwagę wszystkie te dodatkowe możliwości. Na szczęście atmosfera gry Merge & Decor jest dość wesoła, co sprawia, że gra jest całkiem relaksująca.

Sprawdź swoją pamięć i ciesz się relaksującym doświadczeniem na Igry.pl, grając w Merge & Decor.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać elementy planszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Merge & Decor? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.