Fish Story

Wejdź do świata Fish Story i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry codzienne!

W Fish Story gry typu "dopasuj 3" zostają przeniesione pod wodę, a dzięki nowej, świeżej grafice, porywającej muzyce i wielu innym ulepszeniom staną się niezapomnianym przeżyciem. Można powiedzieć, że zrobi furorę w Twoim życiu! Poznajcie Posejdona. Być może o nim słyszałeś, bo jest przecież bogiem mórz. To on będzie Twoim przewodnikiem w tej czarującej przygodzie.

A kiedy masz do pokonania ponad 700 poziomów, na pewno będziesz potrzebował kogoś, kto poprowadzi Cię drogą i nauczy Cię różnych pomocnych sztuczek, abyś nie utonął w tych wszystkich informacjach i nie pogubił się w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek. Poza wszystkimi dostępnymi poziomami, możesz również wypełniać Misje Dzienne, aby zdobyć dodatkowe monety i Boostery, a także możesz grać w Wyzwania Dzienne, aby zdobyć dodatkowe gwiazdy, które mogą pomóc Ci w odblokowaniu skrzyń ze skarbami i bram do nowych poziomów. Pamiętaj, że regularnie pojawiają się wydarzenia Treasure Hint, w których będziesz zbierać zapomniane pirackie skarby.

Przemierzaj morza z pomocą Igry.pl grając w Fish Story!

Podobne gry:

Czy lubisz Fish Story? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry codzienne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.