Golf Field

Wejdź do świata Golf Field i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sportowe!

Golf Field to gra, w której grając w golfa, musisz spróbować zdobyć jak najlepszy wynik. Jest to pomysłowe podejście do golfa, nie tylko wciągające i angażujące, ale też kreatywne i pełne niesamowitych pomysłów. Każdy, kto kocha golfa, polubi tę grę, bo nie tylko jest zabawna, ale pozwala też naprawdę sprawdzić swoje umiejętności i celność. Możesz nawet poprawić te umiejętności, grając na wielu z dziesiątek dostępnych tu poziomów.

Sposób gry na Golf Field jest bardzo prosty, masz określoną liczbę uderzeń, a głównym celem jest umieszczenie piłki golfowej w dołku bez przekroczenia wyznaczonej liczby uderzeń. W trakcie gry każdy poziom staje się jeszcze większym wyzwaniem, a na świecie gry pojawia się wiele różnych przeszkód i pułapek. Jak zawsze, aby uzyskać najwyższy wynik, musisz trzymać się niskiej liczby strzałów.

Jeśli jesteś pasjonatem golfa, to wypróbowanie gry Golf Field jest świetnym pomysłem, bo przynosi tyle radosnych chwil, które możesz odkrywać i cieszyć się nimi. W Golf Field możesz zagrać już teraz na Igry.pl, więc jeśli kochasz golfa lub po prostu chcesz wypróbować nową grę, by sprawdzić swoje umiejętności, możesz zagrać już teraz!

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, wyceluj w piłkę golfową, trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy i poruszaj nią, aż znajdziesz odpowiedni kąt, a potem wystrzel ją, puszczając przycisk myszy. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, stukaj w ekran, żeby wykonać powyższe czynności.

Podobne gry:

Czy lubisz Golf Field? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sportowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.