Halloween Bubble Shooter

Wejdź do świata Halloween Bubble Shooter i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Halloween to wyjątkowy czas w roku i oczywiście Igry.pl świętuje tę okazję, dając ci zabawną grę, która pomoże ci zapomnieć o upiornych potworach, z których ten okres jest znany. Halloween Bubble Shooter to gra typu bubble shooter, więc twoim zadaniem jest strategiczne strzelanie do baniek. Oznacza to, że musisz celować w taki sposób, by utworzyć linię składającą się z co najmniej trzech bąbelków tego samego typu. Jeśli uda ci się wykonać to zadanie, bąbelki te zostaną usunięte z planszy, twój wynik wzrośnie, a ty zbliżysz się do zwycięstwa.

Jak można się spodziewać po grze na Halloween, grafika na stronie Halloween Bubble Shooter jest zgodna z tematyką tego strasznego wydarzenia, więc nie zdziw się, jeśli znajdziesz jakieś potwory lub inne upiorne elementy, których prawdopodobnie nie znalazłbyś w innych grach typu "bubble shooter". Ale nie panikuj, bo Halloween Bubble Shooter ma wiele poziomów i po kilku z nich na pewno przyzwyczaisz się do wszystkich potworów, które znajdziesz, i prawdopodobnie nawet uznasz je za urocze. A już na pewno nie jako coś tak przerażającego.

Sprawdź swój cel i strategię w kolejnej zabawnej bąbelkowej strzelance, grając na Halloween Bubble Shooter.

Jak grać

Wyceluj wieżyczkę strzelającą bańkami za pomocą myszki i naciśnij lewy przycisk myszki, żeby strzelić. Celem gry jest stworzenie grup składających się z co najmniej trzech baniek tego samego typu. Jeśli ci się to uda, zostaną one wyeliminowane z planszy.

Podobne gry:

Czy lubisz Halloween Bubble Shooter? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.