Marbles Garden

Wejdź do świata Marbles Garden i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Przygotuj się na dopasowywanie kulek w Marbles Garden, zabawnej i szybkiej grze, w której szybkość reakcji, strategia i dobry cel pozwolą Ci przejść na następny poziom. W Marbles Garden Twoim celem jest wystrzeliwanie baniek z armaty z centrum ekranu w kierunku przesuwającego się rzędu baniek. Jeśli uda Ci się połączyć trzy bańki tego samego typu, rząd stanie się o wiele krótszy, a zagrożenie, że dotrze do dziury w ziemi, zmaleje.

Aby wygrać poziom na Marbles Garden musisz dopilnować, aby rząd bąbelków nie dotarł do dziury w ziemi. Każda linia jest popychana do przodu przez golema. Aby pomóc Ci w obronie będziesz miał dostęp do różnego rodzaju specjalnych przedmiotów, takich jak specjalna bańka, która może przekształcić się w dowolny rodzaj bańki, w którą uderzy.

Ukończ wszystkie poziomy, obroń swój ogród i baw się dobrze na Igry.pl grając w Marbles Garden.

Podobne gry:

Czy lubisz Marbles Garden? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.