Handless Millionaire

Wejdź do świata Handless Millionaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry dla chłopców!

Jak daleko byś się posunął, żeby zarobić trochę pieniędzy? Czy podałbyś rękę? Handless Millionaire to brutalna wersja wyimaginowanego teleturnieju, w którym zatrzymujesz pieniądze, które uda ci się zdobyć. Brzmi prosto, prawda? Haczyk polega na tym, że pieniądze, które musisz złapać, znajdują się za gilotyną, która jest znana z obcinania rąk poprzednim uczestnikom.

Jeśli chcesz wyjść z pieniędzmi i obiema rękami, musisz poznać unikalny wzór, według którego działa gilotyna. Im dalej posuwasz się w Handless Millionaire, tym bardziej skomplikowane stają się te wzory, a kiedy stawiasz swoje ręce na szali, stawka jest zawsze wysoka. I w przeciwieństwie do innych gier, albo wracasz do domu z całą pulą nagród, albo przegrywasz swoje ręce. W Handless Millionaire nie ma sytuacji pośredniej.

Zdobądź nagrody pieniężne, grając w Handless Millionaire na Igry.pl i sprawdź swój refleks.

Jak grać

Steruj ręką, używając myszki, by złapać pieniądze, które kołyszą się po drugiej stronie gilotyny. Kiedy dosięgniesz pieniędzy, naciśnij lewy przycisk myszy i szybko cofnij rękę.

Podobne gry:

Czy lubisz Handless Millionaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry dla chłopców aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.