Haunt the House

Wejdź do świata Haunt the House i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry horrory!

Zostań słodkim duchem i przerażaj gości z upiornej rezydencji z Haunt the House, grając na Igry.pl. Dzięki mocy emulacji i z pomocą Ruffle.js możesz zagrać w niektóre ze swoich ulubionych gier Flash, bezpośrednio z przeglądarki, na stronie Igry.pl. Odtwórz swoje ulubione klasyczne gry lub odkryj je po raz pierwszy na stronie Igry.pl i ciesz się niezliczonymi godzinami zabawy.

W grze Haunt the House, jak sama nazwa wskazuje, akcja toczy się w nawiedzonym domu. Jednak, prawdopodobnie nieco inaczej niż można by się spodziewać, w grze Haunt the House wcielasz się w rolę ducha, który musi odstraszyć gości, a nie na odwrót. Zazwyczaj w grach grozy musisz uciekać z przerażających sytuacji, ale w Haunt the House Twoim zadaniem jest wypłoszenie wszystkich gości z domu. Robiłeś to na różne sposoby, ale głównie poprzez manipulowanie otoczeniem. Przygotuj się więc na opętanie szafek i otwieranie ich, gdy tylko jakiś gość będzie przechodził obok, albo po prostu przejmuj różnego rodzaju elementy otoczenia i przemieszczaj je.

Ponieważ dom jest pełen gości, będziesz miał sporo pracy, jeśli chcesz ich przestraszyć, ale na szczęście jest mnóstwo możliwości, by sprawić, że goście uciekną z krzykiem. Znalezienie odpowiedniego sposobu, by sprawić, że goście będą uciekać z przerażeniem, to tylko jedna z radości, jakie przynosi Haunt the House.

Wystrasz gości i wciel się w rolę uroczego ducha, grając w Haunt the House na Igry.pl.

Jak grać

Używaj klawiszy WASD do poruszania się i wciskaj klawisz spacji, aby opętać przedmioty. Wykonuj instrukcje z gry, aby wykonywać bardziej zaawansowane ruchy.

Podobne gry:

Czy lubisz Haunt the House? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry horrory aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC