Hot Dog Bush

Wejdź do świata Hot Dog Bush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry gotowanie!

Zrobienie idealnego burgera nie jest łatwym zadaniem, ale kiedy jesteś byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Lista klientów nie należy do normalnych, więc... życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Prezydentura George'a W. Busha dobiegła końca, ale jaki jest jego następny wybór zawodowy? Cóż, na razie będzie sprzedawał hot dogi wszystkim głodnym ludziom w Nowym Jorku! Patrz na życzenia klientów dotyczące posiłków ponad ich głowami i przygotuj hot-dogi zgodnie z życzeniami. Nie rozgotuj hot-dogów, bo będziesz musiał je wyrzucić. Obsłuż klientów tak szybko, jak to tylko możliwe, aby otrzymać lepsze napiwki i nie pozwól im czekać zbyt długo, bo w przeciwnym razie odejdą. Osiągnij swój dzienny cel i zapracuj na swoją drogę z Bronksu na Wall Street! W miarę postępów, coraz więcej menu staje się dostępnych. Czy masz to, czego potrzeba, by prowadzić najlepszą budkę z hotdogami w mieście?

Przygotuj hot-dogi i inne rodzaje jedzenia na podstawie zamówień klientów, a następnie kliknij lub przeciągnij jedzenie, aby je ugotować i obsłużyć klientów. Nie zapomnij osiągnąć docelowych ilości dla każdego poziomu, aby przejść do następnego.

Podobne gry:

Czy lubisz Hot Dog Bush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry gotowanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.