Hungry Shark Arena: Horror Night

Wejdź do świata Hungry Shark Arena: Horror Night i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry .io!

Kiedy wyobrażasz sobie arenę pełną żarłocznych rekinów, które chcą się nawzajem dopaść, jesteś już pewnie przerażony, ale Hungry Shark Arena: Horror Night przenosi tę koncepcję na inny poziom i zwiększa grozę w swojej grze wieloosobowej, Hungry Shark Arena: Horror Night. Dzięki nowemu, przerażającemu motywowi, ta gra utrzyma cię na krawędzi fotela, gdy będziesz walczył o przetrwanie i pokonanie innych graczy w świecie gry, w którym nie wolno popełniać błędów, a jeden niewłaściwy ruch spowoduje, że zostaniesz zjedzony przez innych graczy.

Jak zapewne spodziewasz się po nazwie, w grze Hungry Shark Arena: Horror Night jest mnóstwo rekinów. Sterujesz tym wspaniałym morskim stworzeniem, a twoim celem jest zjedzenie jak największej liczby ryb, unikając przy tym innych graczy, a także wszelkiego rodzaju innych zagrożeń środowiskowych, które zaśmiecają morza Hungry Shark Arena: Horror Night, takich jak miny. Im więcej uda ci się przeżyć i wyżywić, tym potężniejszy stanie się twój rekin. A kiedy rośniesz w siłę, przeciwnicy, z którymi prawdopodobnie nie odważyłbyś się walczyć, nagle stają się twoją ofiarą. Sztuka przetrwania polega na tym, by wiedzieć, które bitwy możesz wygrać, a przed którymi musisz uciekać. Przynajmniej na razie. W grze Hungry Shark Arena: Horror Night, podobnie jak w wielu innych przypadkach, odwrót jest zawsze możliwy i często jest to najmądrzejsza opcja, jaką możesz podjąć.

Zagraj w kolejną zabawną grę wieloosobową na Igry.pl i zobacz, ile punktów uda ci się zdobyć.

Jak grać

Wciśnij lewy przycisk myszy w kierunku, w którym chcesz, żeby rekin się poruszał. Rekin porusza się automatycznie. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Zagraj w inne gry z serii Hungry Shark Arena:

  1. Hungry Shark Arena

Podobne gry:

Czy lubisz Hungry Shark Arena: Horror Night? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry .io aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.