Idle Arks: Sail and Build

Wejdź do świata Idle Arks: Sail and Build i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry 3d!

Na stronie Idle Arks: Sail and Build możesz zbudować wielką arkę i żeglować po morzach. Jeśli lubisz historię Noego, to Idle Arks: Sail and Build jest dla Ciebie świetną okazją, by doświadczyć, jak musiało wyglądać budowanie wielkiego statku, jakie były wyzwania, a także triumfy i satysfakcja z tego przedsięwzięcia.

Dzięki wciągającej grafice 3D świat Idle Arks: Sail and Build ożywa, a muzyka i dźwięki również przykują Twoją uwagę i wciągną Cię bliżej tego wyjątkowego doświadczenia. Twoim zadaniem jest zebranie jak największej ilości materiałów, które możesz znaleźć, aby zbudować solidny statek, a następnie zaludnić go kimkolwiek, kogo znajdziesz. Te zadania mogą wydawać się trudne, ale wielka radość, jaką otrzymasz po zbudowaniu swojego statku, z pewnością będzie tego warta.

Zagraj w zabawną i relaksującą grę na Igry.pl i odkryj rozległe morza Idle Arks: Sail and Build.

Podobne gry:

Czy lubisz Idle Arks: Sail and Build? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry 3d aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.