Idle Food Empire Inc.

Wejdź do świata Idle Food Empire Inc. i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry codzienne!

Czy marzysz o tym, by mieć dobrze prosperujący biznes? Zagraj na Idle Food Empire Inc. i poznaj wszystkie trudne decyzje, które wiążą się z posiadaniem rozwijającego się biznesu, a także całą satysfakcję, jaką może przynieść zdrowy biznes.

W Idle Food Empire Inc. musisz stworzyć dobrze prosperującą farmę, a to może być nie lada wyzwanie. Wśród owoców i warzyw, które będziesz musiał nadzorować i uprawiać, są sałata, truskawki, arbuz, marchew i wiele, wiele innych. Im lepiej grasz, tym więcej monet zarobisz, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojego małego imperium. Po pewnym czasie zauważysz, że nie jesteś w stanie sam poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami, więc będziesz chciał zatrudnić menedżerów, którzy pomogą Ci w ich realizacji.

Patrz, jak rośnie Twoje imperium i wykorzystaj swoje umiejętności menedżerskie na Igry.pl grając w Idle Food Empire Inc..

Podobne gry:

Czy lubisz Idle Food Empire Inc.? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry codzienne aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.