JollyWorld

Wejdź do świata JollyWorld i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry trial!

Na stronie JollyWorld musisz utrzymać równowagę na rowerze, a żeby to zrobić, musisz uważnie dostosowywać prędkość i kierunek jazdy, by nie przewrócić się na zdradliwym terenie. To balansowanie na rowerze, ale musisz też nie tracić nerwów i głęboko się skupić, by nie spaść z roweru.

Jeśli chcesz zagrać w JollyWorld, musisz upewnić się, że gore nie jest czymś, co ci przeszkadza, bo gra może być dość brutalna, a poziomy są bardzo niebezpieczne do pokonania. Możesz się spodziewać wielu kolców i innych niebezpieczeństw, które mogą cię natychmiast zatrzymać w drodze do mety.

Ale jeśli nie jesteś osobą wrażliwą, to możesz oczekiwać niezliczonych godzin zabawy na Igry.pl, kiedy grasz na poziomach z Igry.pl, a ponieważ etapy są tworzone przez użytkowników z całego świata, możesz oczekiwać niemal niekończącej się zabawy.

Podobne gry:

Czy lubisz JollyWorld? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry trial aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.