City Bike Racing Champion

Wejdź do świata City Bike Racing Champion i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry trial!

Przygotuj się na stylową jazdę po ulicach Champions City, wsiadając na odjazdowe motocykle i walcząc z innymi kierowcami w ekscytującym City Bike Racing Champion na Igry.pl! Niezależnie od tego, czy grasz solo, czy współpracujesz ze znajomym w ekscytującym trybie dla 2 graczy, w tej pełnej akcji przygodzie wyścigowej nie zabraknie emocji. Dzięki szerokiemu wyborowi motocykli, toreb, kasków, kostiumów i innych opcji dostosowywania na wyciągnięcie ręki, będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby odcisnąć swoje piętno na ulicach Champions City. Od eleganckich i stylowych motocykli wyścigowych po wytrzymałe potwory terenowe - wybór należy do Ciebie, aby Twój motocykl pasował do Twojej wyjątkowej osobowości.

Niezależnie od tego, czy wolisz brać udział w przyspieszających bicie serca wyścigach z czasem, czy po prostu chcesz jeździć po mieście i popisywać się swoimi umiejętnościami, City Bike Racing Champion ma coś dla każdego. Weź udział w wymagających wyścigach, wykonuj oszałamiające akrobacje lub po prostu odkrywaj rozległy i tętniący życiem krajobraz miasta we własnym tempie. Uważaj jednak, ponieważ musisz także omijać różne przeszkody, które pojawiają się na twojej drodze, a także wypatrywać specjalnych przedmiotów, które mogą dać ci przewagę w ekscytujących wyścigach, które ma do zaoferowania City Bike Racing Champion.

A dzięki dostępnym trybom dla jednego i dwóch graczy możesz cieszyć się emocjami City Bike Racing Champion w dowolny sposób. Połącz siły z przyjacielem, aby wziąć udział w przyjacielskiej rywalizacji, lub graj sam i sprawdź swoje umiejętności przeciwko sterowanym przez komputer zawodnikom w ekscytujących wyścigach solo. Możliwości są ogromne w tej pełnej adrenaliny wyścigowej ekstrawagancji!

Chwyć kask, wskocz na rower i przygotuj się na rozerwanie ulic Champions City w tym zabawnym doświadczeniu wyścigów rowerowych na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy WASD lub strzałek, aby kierować motocyklem, klawisza C, aby zmienić widok kamery, a klawisza R, aby odrodzić się. Jeśli wybrano tryb dla dwóch graczy, jeden gracz będzie używał klawiszy strzałek do kierowania motocyklem, naciskając klawisz K, aby zmienić widok kamery i klawisz U, aby odrodzić się.

Podobne gry:

Czy lubisz City Bike Racing Champion? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry trial aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC