King Solitaire

Wejdź do świata King Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

King Solitaire to prosta gra w pasjansa, w której Twoim zadaniem jest tworzenie stosów kart w tym samym kolorze. Gra polega na tym, że próbujesz dodać liczbę gorszą od tej na planszy, która ma inny kolor. Jest to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności, a dodatkowo możesz wycofać karty, co jest dodatkowym doświadczeniem.

Gra śledzi również, ile ruchów wykonałeś, aby wszystko zakończyć, masz też do dyspozycji licznik czasu i tablicę wyników. Pozwala to na śledzenie siebie w jak największym stopniu, a także zapewnia bardzo przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Za każdym razem, gdy grasz w King Solitaire, zaczynasz od innej planszy, więc możliwości są nieograniczone. Gra King Solitaire z pewnością sprawi ci wiele radości, ponieważ zawsze jest w niej coś fajnego i nowego do wykorzystania. Jeśli uwielbiasz pasjanse lub ogólnie gry karciane, to King Solitaire wprowadza do nich miłe urozmaicenie, a przecież chcesz znaleźć nowe sposoby na poprawienie swojego wyniku. Wypróbuj ją już teraz na Igry.pl i baw się dobrze, układając pasjansa.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, używaj lewego przycisku myszy do interakcji z elementami gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, musisz stukać w ekran, aby wejść w interakcję z grą.

Podobne gry:

Czy lubisz King Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.