Klondike Solitaire

Wejdź do świata Klondike Solitaire i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry karciane!

W Klondike Solitaire masz możliwość zagrania w klasycznego pasjansa w zabawnej i relaksującej atmosferze. Zasady, z którymi prawdopodobnie dorastałeś i które sprawiały, że godziny mijały, są nadal nienaruszone w Klondike Solitaire. Nadal musisz układać karty w kolejności malejącej, od asa do króla. Musisz odłożyć na bok karty, które są o jeden wyższe i mają przeciwne kolory.

Jedną z rzeczy, która może sprawić, że gra pójdzie gładko, niż mógłbyś się spodziewać, jest fakt, że zawsze możesz poprosić o pomoc, naciskając lupę, która ujawni, jaki może być Twój następny ruch.

Grafika na stronie Klondike Solitaire została starannie zaprojektowana i jest idealna dla gry karcianej, ponieważ jest minimalistyczna, a Ty możesz całkowicie skupić się na grze i zapomnieć o swoich zmartwieniach.

Zagraj w mnóstwo klasycznych gier karcianych na Igry.pl i baw się dobrze z Klondike Solitaire.

Podobne gry:

Czy lubisz Klondike Solitaire? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry karciane aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.