Light Academia Vs Dark Academia

Wejdź do świata Light Academia Vs Dark Academia i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

Estetyki Light Academia i Dark Academia są już bardzo popularne wśród młodych użytkowników Internetu, więc nie trzeba ich przedstawiać. Dark Academia koncentruje się na intensywnych i tragicznych tematach, podczas gdy jej estetyczna siostra, Light Academia, przyjmuje podobne podejście stylistyczne, ale wybiera bardziej pozytywne tematy, skupiając się na poezji i naturze. Jeśli chodzi o modę, zarówno Dark Academia, jak i Light Academia mają tę samą paletę kolorów, ale w różnych nasyceniach i niuansach. Ciemna Academia stawia na ciemne brązy, szarości i czerń, natomiast Jasna Academia skłania się ku jaśniejszym i bardziej jaskrawym odmianom brązów, beży i pasteli.

Ta gra w ubieranki pokazuje cztery niezwykle urocze postacie, które oszalały na punkcie nowej estetyki. Zajrzyj do ich szaf i skompletuj dwa stroje Light Academia, a następnie zaskocz swoich przyjaciół dwoma strojami Dark Academia. Od spodni po spódnice - odkryjesz wiele przedmiotów, które pozwolą ci stworzyć setki niepowtarzalnych strojów. Poziomy makijażu również nie pozostaną niezauważone. Od jasnych do ciemnych odcieni znajdziesz całe zestawy szminek, pudrów do twarzy, tuszy do rzęs i wiele wzorów cieni do oczu. Baw się dobrze w tej grze w ubieranki, a my będziemy czekać na twoją codzienną dawkę gier dla dziewczyn!

Podobne gry:

Czy lubisz Light Academia Vs Dark Academia? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.