Lucky Life

Wejdź do świata Lucky Life i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry arcade!

W Lucky Life musisz zrobić wszystko, żeby przetrwać niebezpieczne poziomy, które gra ma do zaoferowania. Jeśli nie lubisz przemocy, to Lucky Life zdecydowanie nie jest grą dla Ciebie, bo może się zrobić dość brutalnie, a w grze jest dużo krwi.

Na każdym poziomie Lucky Life znajdują się różne pułapki i rzeczy, które nawet nie wyglądają na niebezpieczne, a które chcą zakończyć Twoje życie. Od kolców i wybuchających beczek pełnych śmiercionośnych chemikaliów, po miny i inne niespodzianki - każdy krok może być twoim ostatnim. Twoją jedyną bronią w grze Lucky Life jest spryt i szczęście.

Aby ukończyć poziom, musisz kucnąć, skoczyć lub po prostu biec i dotrzeć do mety. Czasami musisz pogodzić się z faktem, że będziesz musiał zrestartować poziom kilka razy, co pozwoli Ci zapamiętać, gdzie znajduje się niebezpieczeństwo.

Sprawdź swoje umiejętności na Igry.pl i licz na szczęście, że nie jesteś w butach głównego bohatera Lucky Life.

Podobne gry:

Czy lubisz Lucky Life? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry arcade aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC