Mahjong Dimensions: 350 seconds

Wejdź do świata Mahjong Dimensions: 350 seconds i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Z limitem czasu wynoszącym tylko 350 sekund, Mahjong Dimensions: 350 seconds naprawdę wystawia Twoje umiejętności gry w mahjonga na próbę. A jeśli dodasz do tego fakt, że gra jest w 3D, to naprawdę musisz wiedzieć, co robisz, aby ukończyć poziom przed upływem czasu. Jeśli jednak na początku Ci się nie uda, możesz spróbować jeszcze raz, bo na stronie Igry.pl zawsze możesz zrestartować poziom.

Jak w każdej klasycznej grze w Mahjonga, musisz znaleźć parę płytek, które mają ten sam rysunek i muszą znajdować się na krawędziach kostki. Nie zapominaj, że jesteśmy teraz w 3D i plansza, której się spodziewasz, jest teraz sześcianem, który musisz obracać, aby znaleźć płytki.

Kiedy nałożony jest limit czasowy, presja jest naprawdę duża, a Twoje umiejętności są wystawione na ciężką próbę. Zobacz, jak daleko możesz zajść w Mahjong Dimensions: 350 seconds.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Dimensions: 350 seconds? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.