Mahjong Time

Wejdź do świata Mahjong Time i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Mahjong ma reputację jednej z najlepszych gier, które można wybrać, gdy chce się zrelaksować przez kilka chwil, ale Mahjong Time podnosi nieco wyzwanie, dodając do klasycznego doświadczenia timer. Choć rzeczywiście zwiększa to nieco poziom trudności, to po wygraniu rundy poczujesz ogromne poczucie spełnienia. Na szczęście dodanie licznika czasu to jedyna zmiana, jaką wprowadziła gra Mahjong Time. Jeśli wcześniej byłeś profesjonalistą w Mahjongu, możesz wykorzystać te same umiejętności także tutaj.

Nadal musisz dopasować do siebie dwa kafelki z takim samym wzorem, które są umieszczone na krawędzi stosu, ale dzięki dodatkowej presji czasu możesz poczuć się jak w zupełnie nowej grze. I chociaż nadal masz możliwość poproszenia gry o pomoc, klikając na przycisk Podpowiedź, będzie to kosztowało Cię trochę więcej czasu. Musisz więc zastanowić się dwa razy, zanim skorzystasz z tej opcji. Może stracisz mniej czasu, jeśli sam dowiesz się, jaki powinien być twój następny ruch. Jednocześnie przycisk podpowiedzi może uratować ci całą grę, ponieważ może odblokować dla ciebie planszę.

Igry.pl to świetne miejsce, żeby zagrać w Mahjonga online. Zagraj w wersję tej legendarnej gry, wybierając stronę Mahjong Time.

Jak grać

Naciskaj lewy przycisk myszy, aby wybierać płytki i różne przyciski na ekranie. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij tych elementów graficznych.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Time? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.