Mahjong Real

Wejdź do świata Mahjong Real i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Przygotuj się na relaksujące doświadczenie, grając w Mahjong Real na Igry.pl. Dzięki zasadom Mahjonga, do których możesz być już przyzwyczajony, Mahjong Real to świetny wybór, gdy chcesz rozegrać szybką partię tej ukochanej gry. A jeśli nie znasz jeszcze zasad, Mahjong Real może posłużyć jako świetne wprowadzenie do tego typu gier. Twoim celem w tego typu grach jest oczyszczenie planszy z wszystkich pięknie wykonanych płytek. Aby to zrobić, musisz dopasować dwie płytki tego samego typu, które są umieszczone na krawędziach stosu. Ta dodatkowa zasada stanowi dodatkowe wyzwanie w grze, a jednocześnie sprawia, że skupiasz się tylko na tych częściach stosu.

Podobnie jak większość gier tego typu, Mahjong Real ma skomplikowane wzory na kafelkach i wyraźnie widać, które z nich należy dopasować. A jeśli kiedykolwiek utkniesz, zawsze możesz użyć przycisku podpowiedzi, który pokaże ci, jakie mogą być twoje następne ruchy. Gra ma licznik czasu, ale służy on tylko do śledzenia, więc nie powinieneś odczuwać zbyt dużej presji. Tylko jeśli masz ducha rywalizacji. Do tego dochodzi jeszcze przycisk Mix, za pomocą którego możesz zmieniać konfigurację planszy. Dzięki 18 możliwym konfiguracjom planszy, gra Mahjong Real może być zabawą i świeżym doświadczeniem przez długi czas.

Zagraj w kolejną zabawną grę Mahjong na Igry.pl i przygotuj się na relaks i zabawę.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wejść w interakcję z elementami gry. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Podobne gry:

Czy lubisz Mahjong Real? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.