Mega Fantasy Avatar Creator

Wejdź do świata Mega Fantasy Avatar Creator i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry rinmaru!

Nie przegap gry Rinmaru Mega Fantasy Avatar Creator, w której możesz dać upust swojej wyobraźni! Nie ma nic lepszego niż wymyślanie fantastycznych stworzeń, a następnie powoływanie ich do życia. Teraz możesz to zrobić wirtualnie dzięki innowacyjnemu i dobrze zaprojektowanemu wyzwaniu, jakim jest tworzenie postaci. Nieważne, czy lubisz szlachetne elfy, złośliwe demony, czy nawet stworzenia wodne - w tym wyzwaniu będziesz mógł się wykazać. Spróbuj! Najlepsze w tej grze jest to, że masz wiele różnych opcji dla każdej części twarzy. Ponadto będziesz mógł dostosować włosy, strój, ręce i tło. Postaraj się nie dać się przytłoczyć licznymi opcjami i wymyśl, jak chcesz, żeby wyglądał twój bohater fantasy!

Stwórz nieskończoną liczbę męskich i żeńskich postaci fantasy w tej superpopularnej i pięknej grze od Rin! Możesz stworzyć ludzi, elfy, krasnoludy, trolle, postaci antropoidalne i wiele innych! Jak zawsze, dostosuj genetykę do swoich potrzeb. Mieszaj i dopasowuj fryzury z przodu i z tyłu oraz wybieraj różne kolory dla każdej z nich. Ubierz swoją fantastyczną postać w praktyczną zbroję, uwodzicielski strój lub oba te elementy! Ozdób ją biżuterią i uzbrój w nieskończoną ilość broni.

Podobne gry:

Czy lubisz Mega Fantasy Avatar Creator? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry rinmaru aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.