2048 Legend

Wejdź do świata 2048 Legend i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Klasyczna gra logiczna, zainspirowana grą Threes, jest w zasięgu ręki na stronie Igry.pl po wybraniu 2048 Legend. Dzięki zasadom, które być może już znasz, gra 2048 Legend jest świetnym wyborem, jeśli chcesz podjąć zabawne wyzwanie, które jest łatwe do podjęcia i spróbować osiągnąć wysoki wynik. Uważaj, bo kiedy zaczniesz grać, może być ci trudno przestać. Choć gra jest pozornie prosta, każdy ruch musi być przemyślany, ponieważ jeden niewłaściwy ruch może zniweczyć twoje szanse na pobicie poprzedniego wyniku. Aby zdobyć punkty w grze 2048 Legend, musisz zderzyć ze sobą dwa kamienie o tej samej liczbie. W ten sposób zwiększysz ich wartość, usuwając jedną z płytek i tworząc większą. W ten sposób nie tylko oczyszczasz przestrzeń, z którą możesz pracować, ale także możesz dopasować te płytki do innych. Uważaj jednak, bo za każdym razem, gdy przesuwasz kafle, aby je dopasować, wszystkie elementy przesuwają się w tym samym kierunku. W zasadzie za każdym ruchem otrzymujesz nową konfigurację planszy.

Ponadto każde machnięcie powoduje utworzenie nowego kafelka, więc pamiętaj o tym, ponieważ przestrzeń na planszy jest ograniczona, a nowy kafelek zawsze będzie miał najniższy możliwy numer. W miarę postępów na stronie 2048 Legend i zwiększania się wartości kafelków, coraz trudniej będzie zarządzać kafelkami z niskimi cyframi i eliminować te z wyższymi. Im lepiej grasz, tym trudniejsza staje się gra. Ale nawet jeśli przegrasz, możesz spróbować ponownie, aby pobić swój wynik. Dzięki ciekawej koncepcji układanki i łatwym do zrozumienia zasadom, gra 2048 Legend może być świetnym wyborem, gdy chcesz się zrelaksować.

Ciesz się 2048 Legend na Igry.pl i zobacz, ile punktów możesz zdobyć w tej zabawnej grze logicznej z liczbami.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby kliknąć i przeciągnąć palcem w kierunku, w którym chcesz, aby płytki się poruszały. Możesz też używać klawiszy strzałek lub WASD, aby przesuwać je w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, przesuwaj palcem po ekranie, aby przesuwać kafelki.

Podobne gry:

Czy lubisz 2048 Legend? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.