Mini Jumps

Wejdź do świata Mini Jumps i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Nie daj się zaskoczyć faktem, że w grze Mini Jumps możesz sterować swoją postacią tylko poprzez skakanie. Choć może się to wydawać proste, szybko przekonasz się, że łamigłówki z Mini Jumps będą stanowić wyzwanie nie tylko dla twojej zdolności dostrzegania rozwiązania i planowania kolejności skoków, ale także dla twojego refleksu, bo skakanie wymaga nie lada umiejętności.

Ale na szczęście piękna grafika z Mini Jumps szybko wciągnie cię w swój świat i nie będziesz miał nic przeciwko temu, by zostać jeszcze na kilka prób, by ukończyć poziom. Dodaj do tego radosną muzykę, a będziesz zachwycony przez wszystkie 27 poziomów, które gra ma do zaoferowania. Jak można się spodziewać, na późniejszych poziomach pojawia się więcej przeszkód, ale do tego czasu prawdopodobnie opanowałeś już sterowanie i w tym momencie to już tylko kwestia praktyki. I pewnie odrobiny szczęścia.

Sprawdź swoje umiejętności skoków na Igry.pl i spróbuj ukończyć wszystkie poziomy z Mini Jumps.

Podobne gry:

Czy lubisz Mini Jumps? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.