Minicraft

Wejdź do świata Minicraft i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry minecraft!

Puść wodze fantazji i twórz do woli, grając w Minicraft na stronie Igry.pl. W grze Minicraft, podobnie jak w popularnej grze Minecraft, możesz zmieniać konfigurację świata, umieszczając na ziemi różne rodzaje bloków. Możesz budować różnego rodzaju niesamowite konstrukcje, a to zdecydowanie rozbudza twoje kreatywne mięśnie. Co więcej, mając do dyspozycji wiele bloków, twoja wyobraźnia może naprawdę zaszaleć. Wszystkie te bloki mają różne właściwości, więc musisz nauczyć się, kiedy najlepiej użyć każdego z nich, jeśli chcesz mieć optymalną konstrukcję.

Otwarty świat, który masz do dyspozycji w grze Minicraft, z pewnością przypomni ci rozległy plac zabaw dostępny w grze Minecraft, z której czerpie inspirację gra Minicraft. Uderzając blokami o ziemię, możesz wytyczać nowe ścieżki w otaczającym cię świecie, a następnie odtwarzać go tak, jak chcesz. Co więcej, możesz również odkrywać i znajdować różne sekrety rozsiane po świecie Minicraft. Budując, musisz być również świadomy niebezpieczeństw, które czyhają na Ciebie w okolicy. W związku z tym powinieneś również wykuwać broń, aby chronić się przed niebezpiecznymi wrogami, którzy mogą cię zaatakować w każdej chwili.

Zanurz się w świecie stworzonym przez twoją własną wyobraźnię, grając w Minicraft na Igry.pl.

Jak grać

Używaj klawiszy WASD lub strzałek, aby się poruszać, a także myszy, aby się rozglądać, oraz lewego przycisku myszy, aby budować lub wykuwać nowe drogi.

Podobne gry:

Czy lubisz Minicraft? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry minecraft aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC