New Daily Sudoku

Wejdź do świata New Daily Sudoku i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sudoku!

Trenuj swój mózg na stronie Igry.pl i ciesz się New Daily Sudoku, grą logiczną, która stanowi prawdziwe wyzwanie dla twoich umiejętności logicznych. Chociaż w grze tej występują liczby, Sudoku nie jest grą matematyczną, ale polega na umieszczaniu liczb na siatce. Oczywiście bycie grą logiczną oznacza, że rozmieszczenie tych liczb musi być zgodne z pewnymi zasadami, a w New Daily Sudoku, jak w większości gier tego typu, wymaga się, aby siatka 9x9 została wypełniona cyframi w taki sposób, aby każdy rząd, kolumna i każdy z dziewięciu regionów 3x3 tworzących siatkę zawierał wszystkie cyfry od 1 do 9. Brzmi to łatwo, ale uwzględnienie wszystkich tych reguł może być sporym wyzwaniem.

Ponieważ praktyka jest niezbędna, jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w jakiejkolwiek dziedzinie, New Daily Sudoku oferuje codziennie nową łamigłówkę logiczną. Dzięki temu codziennie możesz rozwiązać nową rundę Sudoku, a każda łamigłówka jest codziennie nowa. Każda runda New Daily Sudoku rozpoczyna się z częściowo wypełnioną siatką, a żeby ją rozwiązać, musisz wypełnić puste miejsca właściwą cyfrą. Ponieważ każdy zaczyna od innego poziomu umiejętności, na stronie New Daily Sudoku możesz dostosować poziom trudności, wybierając tryb Łatwy, Średni lub Trudny. Każdy z nich zapewnia inne doświadczenie, ale jednocześnie zachowuje klasyczne wyzwanie Sudoku. A jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, możesz skorzystać z niektórych pomocnych opcji dostępnych w grze, takich jak prośba o podpowiedź. Każdy powinien móc cieszyć się grą New Daily Sudoku, więc nie obawiaj się, jeśli nie opanowałeś jeszcze zasad, z New Daily Sudoku możesz nadal dobrze się bawić i ćwiczyć swoje umiejętności logiczne!

Zagraj w klasyczną łamigłówkę logiczną na Igry.pl i wypróbuj New Daily Sudoku.

Jak grać

Wybierz elementy na ekranie za pomocą lewego przycisku myszy, jeśli grasz na komputerze. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz New Daily Sudoku? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sudoku aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.