MathDoku

Wejdź do świata MathDoku i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sudoku!

Naucz się podstawowych działań matematycznych w przyjemny sposób, z pomocą Igry.pl i MathDoku, w grze, która łączy matematykę i klasyczne doświadczenie łamigłówki, jakie oferuje sudoku.

MathDoku wie, że matematyka może być czasem trudna, więc pozwala Ci wybrać poziom trudności, w tym przypadku rozmiar siatki. Podobnie jak w sudoku, liczba może być umieszczona tylko raz w danym rzędzie lub kolumnie. Ale w przeciwieństwie do sudoku, tutaj celem jest uważne przyjrzenie się temu, jak plansza jest podzielona na segmenty, a następnie szukanie w rogu każdego segmentu odpowiadającej mu liczby i operatora obok niej. Kiedy już je znajdziesz, wiesz, jaką liczbę musi wynosić segment, a także jaką operację wykonają liczby, które umieścisz, aby osiągnąć tę liczbę. MathDoku ma pomocny kalkulator, którego możesz użyć, a także opcję ujawniania liczb w segmencie.

Ucz się matematyki w zabawny sposób, kiedy jesteś na Igry.pl i grasz w MathDoku.

Podobne gry:

Czy lubisz MathDoku? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sudoku aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.