Number Match

Wejdź do świata Number Match i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Ciesz się grą logiczną, która wykorzystuje zabawę, jaką dają liczby, wypróbowując Number Match na Igry.pl. Dzięki zabawnym i łatwym do zrozumienia zasadom gra Number Match jest świetną grą, w którą możesz zagrać, kiedy chcesz się trochę zrelaksować, ale także rzucić wyzwanie swojemu mózgowi. Celem gry jest usunięcie wszystkich liczb z planszy, a osiągniesz to, znajdując pasujące do siebie pary lub wybierając dwie liczby, które dodają się do 10. Brzmi łatwo, prawda? Oczywiście, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, ale ten wzrost wyzwania daje naprawdę dużo zabawy! Aby spełnić te dwa warunki, musisz upewnić się, że liczby te znajdują się obok siebie. To dodaje zupełnie nowy poziom strategii do Number Match.

Oczywiście, jeśli kiedykolwiek utkniesz, możesz poprosić o pomoc, naciskając ikonę żarówki, która pokaże Ci możliwy prawidłowy ruch, który możesz wypróbować. A jeśli potrzebujesz więcej liczb, aby pomóc sobie w oczyszczeniu planszy, pamiętaj, aby nacisnąć ikonę plusa, aby utworzyć nowe rzędy liczb. Im więcej poziomów przechodzisz, tym trudniejsze stają się zadania, ale ponieważ zasady pozostają takie same, zawsze masz szansę wygrać. Fakt, że zasady są proste, jest zwodniczy i może sprawić, że pomyślisz, że Number Match jest łatwą grą, ale fakt, że liczby muszą albo leżeć obok siebie, albo nie może być między nimi żadnych innych liczb, może stworzyć naprawdę skomplikowane sytuacje, w których twoje umiejętności logicznego myślenia zostaną naprawdę przetestowane. Ale znalezienie rozwiązania takiego przypadku jest warte dodatkowej mocy obliczeniowej, którą twój mózg będzie musiał wykorzystać do rozwiązania zagadki. I oczywiście to sprawia, że Number Match jest bardzo zabawnym doświadczeniem.

Sprawdź swoją logikę i baw się liczbami na Igry.pl i zagraj w Number Match.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać liczby na planszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Number Match? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.