Wood Block Puzzle 2

Wejdź do świata Wood Block Puzzle 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Ułóż drewniane klocki i zrelaksuj się dzięki Wood Block Puzzle 2, zabawnej grze logicznej, w której musisz zaplanować konfigurację planszy, jeśli chcesz uzyskać wysoki wynik. Dobra strategia jest kluczem do zwycięstwa w grze Wood Block Puzzle 2. Musisz wziąć pod uwagę obecne klocki, które znajdują się na planszy, a także spojrzeć na prawą stronę ekranu, aby zobaczyć, które klocki mogą być umieszczone w następnej kolejności, jeśli chcesz stworzyć pełną pionową lub poziomą linię na całej planszy. Tworząc taką linię, wyeliminujesz wszystkie tworzące ją drewniane klocki, zdobywając cenne punkty. Oczywiście im więcej linii ułożysz, tym więcej punktów otrzymasz.

Wood Block Puzzle 2 Gra jest ożywiona dzięki pięknej, stylizowanej grafice i wesołym dźwiękom, a wszystkie animacje sprawiają, że plansza naprawdę żyje. Co więcej, zasady są na tyle proste, że możesz wcisnąć rundkę na Wood Block Puzzle 2, kiedy masz kilka chwil wolnego czasu, i nadal czerpać korzyści z wystawiania na próbę swojej logiki. I chociaż zasady są łatwe do przyswojenia, nie myśl, że możesz po prostu układać drewniane klocki w sposób losowy, ponieważ kiedy na planszy nie ma już pustych miejsc na te klocki, gra się kończy. Nie możesz też obracać żadnych klocków. Na szczęście, nawet jeśli przegrasz rundę, możesz spróbować ponownie i następnym razem twoja strategia może się poprawić. Jednak dreszczyk emocji związany z możliwością oczyszczenia linii klocków po tym, jak wydawało Ci się, że przegrana jest nieunikniona, to coś, co zawsze będzie sprawiać Ci radość.

Zrelaksuj się na Igry.pl dzięki relaksującej grze logicznej, wypróbowując Wood Block Puzzle 2.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać klocek, który chcesz umieścić na planszy. Trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy, przeciągnij go w puste miejsce na planszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stuknij w ekran zamiast używać myszki.

Podobne gry:

Czy lubisz Wood Block Puzzle 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.