Papa Cherry Saga

Wejdź do świata Papa Cherry Saga i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry match 3!

Zagraj w słodką rundę match 3 i razem z pomocą wielkiego szefa kuchni Papy Cherry ukończ wszystkie poziomy z Papa Cherry Saga. Dopasowywanie słodyczy jest jak gotowanie, ponieważ musisz ostrożnie łączyć składniki, aż wszystko będzie w sam raz. W kontekście Papa Cherry Saga oznacza to połączenie co najmniej trzech słodyczy tego samego typu. W ten sposób wyeliminujesz je ze stołu. Jeśli uda Ci się połączyć cztery lub więcej ciasteczek, zyskasz specjalne bonusy, które pomogą Ci awansować.

Jeśli utkniesz, możesz użyć przedmiotów, które pomogą Ci wydostać się z każdej trudnej sytuacji. Grając na 200 unikalnych poziomach na pewno zdobędziesz dużo doświadczenia i oswoisz się ze słodką rozgrywką Papa Cherry Saga i z pewnością docenisz różnorodność unikalnych ciasteczek, które znajdziesz.

Poznaj nowe słodycze na Igry.pl razem z Papą Cherry i Papa Cherry Saga i zdobądź wysoki wynik!

Podobne gry:

Czy lubisz Papa Cherry Saga? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry match 3 aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.