Parking Fury 3D: Beach City

Wejdź do świata Parking Fury 3D: Beach City i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Znalezienie idealnego miejsca do parkowania to przygoda, ale w Parking Fury 3D: Beach City miejsce do parkowania jest wygodnie pokazane na twojej mapie. Cała sztuka polega na tym, by zaparkować w tym miejscu. Tak jak w prawdziwym życiu, musisz wziąć pod uwagę nadciągający ruch uliczny i wszelkiego rodzaju przeszkody, które stoją na twojej drodze, ponieważ twój samochód może wytrzymać tylko pięć uderzeń, zanim będziesz musiał spróbować ponownie.

Poza ruchem ulicznym są też policjanci, którzy nie mogą się doczekać, aż popełnisz błąd. Dlatego tak ważne jest, byś jechał tak ostrożnie, jak tylko potrafisz.

Dzięki pięknej grafice 3D na stronie Parking Fury 3D: Beach City naprawdę poczujesz, że siedzisz za kierownicą. A jeśli chcesz naprawdę zasiąść za kierownicą, Parking Fury 3D: Beach City pozwala zmienić kamerę tak, byś dosłownie znalazł się za kierownicą.

Poćwicz swoje umiejętności parkowania na Igry.pl i zagraj na Parking Fury 3D: Beach City.

Zagraj w inne gry z serii Parking Fury:

  1. Parking Fury 3
  2. Parking Fury 2
  3. Parking Fury 3D: Bounty Hunter

Podobne gry:

Czy lubisz Parking Fury 3D: Beach City? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.