Penalty Kicks

Wejdź do świata Penalty Kicks i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

Jeśli kochasz piłkę nożną, to z pewnością znasz dreszczyk emocji związany z rzutami karnymi i wiesz, jak bardzo napięty może być ten pojedynek między zawodnikiem a bramkarzem. A zwłaszcza to, jak dziki może być tłum podczas tej potyczki. Dla niektórych może to być najważniejszy punkt meczu, zwłaszcza w decydujących meczach, w których rzuty karne są zazwyczaj najbardziej intensywne. Igry.pl przedstawia grę, która skupia się wyłącznie na tej ekscytującej części piłki nożnej: Penalty Kicks.

Podobnie jak w prawdziwym rzucie karnym, musisz kopnąć piłkę w taki sposób, żeby oszukać bramkarza. Aby to osiągnąć, trzeba wziąć pod uwagę wiele elementów, ale najważniejszymi w Penalty Kicks są: prawidłowe wycelowanie strzału i zaplanowanie trajektorii, po której piłka będzie się poruszać, a także nadzieja, że szczęście będzie po twojej stronie i bramkarz skoczy w innym kierunku, a nie przechwyci twojego strzału. Tak jak w prawdziwej grze w piłkę nożną, tak i w tym etapie gry jest dużo szczęścia. Czasami łatwy strzał przechodzi, bo bramkarz skoczył w innym kierunku.

Aby zdobyć bramkę, musisz tak kierować swoje strzały, aby znalazły się jak najbliżej krawędzi słupka bramki. Te miejsca są najtrudniejsze do osiągnięcia dla bramkarza, a niektóre z nich są prawie niemożliwe do obrony. Im bliżej krawędzi, tym większa szansa, że piłka nie trafi nawet w okolice słupka. To duże ryzyko i duża nagroda, a podczas 15 strzałów, które możesz oddać na stronie Penalty Kicks, będziesz miał wiele okazji, by podjąć tę decyzję.

Strzelaj dużo bramek, grając na Igry.pl i przygotuj się do zdobycia mistrzostwa, grając na Penalty Kicks.

Jak grać

W tę grę można grać tylko przy użyciu myszki na komputerze. Aby strzelać, musisz trzymać wciśnięty lewy przycisk myszy i celować w kierunku, w którym chcesz, żeby piłka poleciała.

Podobne gry:

Czy lubisz Penalty Kicks? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.