Tap Tap Goals

Wejdź do świata Tap Tap Goals i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozpoczynają się wcześnie na stronie Igry.pl, a twoje umiejętności piłkarskie są wystawione na próbę w szybkim tempie i intensywności Tap Tap Goals, gdzie celem jest oczywiście zdobycie jak największej liczby bramek przed upływem czasu. Poza tym, że musisz strzelić wiele goli i grasz piłką, gra Tap Tap Goals całkowicie odbiega od gry w piłkę nożną, którą już znasz i kochasz, i wprowadza nowe, ekscytujące wyzwania. Choć nadal musisz przewidzieć, jak grawitacja wpłynie na piłkę, zamiast unikać zawodników, musisz stukać w piłkę tak, by omijała bloki, które stoją między tobą a słupkiem bramki, a także bomby, które rozpraszają otoczenie, co dodaje sporo nieprzewidywalności i oddala cię od zdobycia bramki.

Wprowadzenie licznika czasu naprawdę zwiększa wyzwanie i napięcie w grze Tap Tap Goals, a stale zmieniające się przeszkody na twojej drodze wymagają od ciebie ciągłego dostosowywania się i starannego planowania strzałów. Po kilku próbach w naturalny sposób wyczujesz, jak duże są skoki piłki, i będziesz musiał wykorzystać tę wiedzę, ponieważ im więcej punktów zdobędziesz, tym bardziej chaotyczna może stać się konfiguracja boiska, na którym na twojej drodze stanie wiele bomb i bloków. Na szczęście po każdym golu twój licznik czasu się resetuje. Kolejnym ułatwieniem na stronie Tap Tap Goals jest fakt, że nie musisz ręcznie sterować kierunkiem piłki, ponieważ porusza się ona automatycznie w lewo lub w prawo, w zależności od tego, w którą stronę strzeliłeś ostatniego gola.

Mimo że grafika jest bardziej kreskówkowa, Tap Tap Goals to nadal świetna gra, która wprowadzi cię w nastrój przed nadchodzącymi mistrzostwami w piłce nożnej. Zagraj na Igry.pl i przygotuj się na strzelanie wielu goli!

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, musisz kliknąć na ekran lewym przyciskiem myszy, żeby skoczyć. Jeśli używasz urządzeń mobilnych, możesz sprawić, że piłka wyskoczy w powietrze, stukając w ekran.

Podobne gry:

Czy lubisz Tap Tap Goals? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.