Penguin Cafe

Wejdź do świata Penguin Cafe i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry restauracja!

Pomóż Bercie, przyjaznemu pingwinowi z Penguin Cafe, zarządzać i prowadzić kawiarnię w mroźnym regionie Arktyki. W tej krainie nigdy nie jest nudno, bo odwiedzają ją ciekawe postacie, takie jak niedźwiedzie polarne, morsy i inne majestatyczne stworzenia. Berta będzie potrzebowała wszelkiej pomocy, bo warunki w tym regionie są ciężkie, a mieszkanie na górze lodowej może skomplikować sprawy.

Każdy nowy dzień przynosi nowych klientów do twojego sklepu i każdy nowy dzień przynosi nowe wyzwania. Każdy klient ma swoje własne, unikalne wymagania, a szybka obsługa prawie zawsze gwarantuje hojny napiwek. Upewnij się, że nie popełnisz błędu podczas podawania zamówienia, bo nie chcesz przecież wyrzucić do kosza jedzenia czy napojów.

Każdy nowy klient, który przekroczy Twoje drzwi, będzie potrzebował miejsca do siedzenia, więc musisz się upewnić, że wybierzesz go i wolne miejsce przy stole. Następnie musisz przyjąć ich zamówienie, podejść do baru i pobrać odpowiednie zamówienie dla klienta, a następnie podać mu je. Po zakończeniu pracy, w zależności od wykonanej usługi, zarobisz trochę złotych monet. Każdego dnia będziesz miał do wykonania określony cel, więc zrób wszystko, aby go osiągnąć, jeśli chcesz, aby twoja kawiarnia przetrwała.

Wybierz się w ekscytującą podróż po Arktyce razem z zabawnymi postaciami z Penguin Cafe, grając na Igry.pl.

Jak grać

Używaj lewego przycisku myszy, aby wchodzić w interakcje z elementami gry, takimi jak stukanie w przyciski UI, przedmioty spożywcze i klientów. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stukaj w ekran, na którym znajdują się te elementy.

Podobne gry:

Czy lubisz Penguin Cafe? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry restauracja aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.