Penguin Diner 2

Wejdź do świata Penguin Diner 2 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zwierzęta!

Dołącz do Penny w ekscytującym kolejnym etapie jej misji przywrócenia dobrego jedzenia w rodzinnym mieście w Penguin Diner 2. W pierwszej grze obserwowałeś, jak Penny odnajduje drogę do domu z niebezpiecznej wyprawy na Antarktydę, a teraz zobaczysz, jak rozwija się jako odnosząca sukcesy restauratorka. Zarządzaj swoją restauracją, zajmując miejsca dla klientów, przyjmując ich zamówienia, dostarczając jedzenie i sprzątając, aby stać się miejscem numer jeden i przynosić radość i jedzenie swoim klientom.

Możesz grać przez cztery ekscytujące jadłodajnie i wprowadzić do swojej restauracji mnóstwo fajnych ulepszeń. Pamiętaj, aby ubrać się odpowiednio i wybrać najlepszy strój, w którym Penny powinna witać swoich klientów i baw się dobrze z zachwycającą fabułą w komiksowym stylu w Penguin Diner 2!

Zagraj w inne gry z serii Penguin Diner:

  1. Penguin Diner

Podobne gry:

Czy lubisz Penguin Diner 2? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zwierzęta aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.