Pirate Cards

Wejdź do świata Pirate Cards i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry karciane!

Wejdź w buty odważnego kapitana piratów i wyrusz na eksplorację odległej wyspy pełnej niebezpieczeństw i oczywiście wielu skarbów, bo fortuna zawsze sprzyja odważnym! Karty Piratów to, jak można się spodziewać, gra karciana. Jej zasady są proste: możesz poruszać się tylko o jeden krok w prawo, w lewo, w górę lub w dół planszy, aż do momentu, gdy skończą Ci się punkty życia.

Aby zaplanować swoją strategię i przetrwać jak najdłużej, zwracaj uwagę na to, jak niebezpieczni są Twoi wrogowie, patrz na swoje własne punkty życia i planuj mądrze. Możesz strzelać z armat, pić eliksiry, wyposażać tarcze i monety, a kiedy widzisz beczkę i myślisz o jej rozbiciu, pamiętaj, że może ona zawierać nieprzyjemne niespodzianki. Ale, ponownie, czasami fortuna sprzyja odważnym, więc najlepiej jest zaryzykować, zwłaszcza na śmiertelnie niebezpiecznej wyspie!

Upewnij się też, że pokonałeś bossów, aby ulepszyć swojego bohatera i otworzyć skrzynie ze skarbami poprzez ukończenie mini gry! Wyrusz na wspaniałą przygodę na Igry.pl w Pirackich Kartach!

Podobne gry:

Czy lubisz Pirate Cards? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry karciane aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.