Post Apocalyptic Truck Trial

Wejdź do świata Post Apocalyptic Truck Trial i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ciężarówki!

Choć może nie kojarzysz ciężarówek z akrobatycznymi skokami po platformach w lesie, to na stronie Post Apocalyptic Truck Trial właśnie to musisz robić, jeśli chcesz dotrzeć do mety. Prawdopodobnie spodziewałbyś się, że do przemierzania tak zdradliwego terenu lepiej nadaje się motocykl lub podobny pojazd, ale jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości i umiejętności, szybko nauczysz się zawiłości każdej ciężarówki i wkrótce przelecisz przez każdy poziom.

Ponieważ jazda odbywa się z ogromną prędkością, w górze wśród drzew, musisz bardzo uważać na to, jak sterujesz i kontrolujesz całą drogę do mety, ponieważ jeden niewłaściwy ruch i będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom. Każdy poziom z Post Apocalyptic Truck Trial ma unikalny układ, więc musisz szybko nauczyć się i dostosować do wszystkich unikalnych rozmieszczeń platform, a także dostosować swoją prędkość, jeśli chcesz odnieść sukces w niebezpiecznych skokach, które będziesz musiał wykonać.

Jak sugeruje tytuł, gra Post Apocalyptic Truck Trial toczy się w dość zniszczonym i ponurym środowisku, co naprawdę nadaje grze klimat przetrwania. Każdy obrót kierownicą może być niebezpieczny i musisz bardzo uważać na to, jak przyspieszasz, zwalniasz czy poruszasz się do przodu i do tyłu. Na stronie Post Apocalyptic Truck Trial można spodziewać się wypadków, zwłaszcza gdy uczysz się każdego nowego poziomu. Na szczęście możesz łatwo zrestartować i spróbować ponownie. Z każdym kolejnym wypadkiem dowiadujesz się czegoś nowego, na przykład, czy powinieneś zwolnić w pewnym miejscu, czy też musisz bardziej przyspieszyć, żeby dotrzeć do następnej platformy.

W zależności od tego, jak dobrze ukończysz każdy poziom, otrzymasz końcowy wynik, a najlepszy z nich to trzy gwiazdki. Próba poprawienia tego wyniku zawsze może być dodatkowym wyzwaniem, z którym możesz się zmierzyć. Możesz też spróbować odblokować różne ciężarówki dostępne na stronie Post Apocalyptic Truck Trial, z których każda ma unikalny i zabawny wygląd oraz właściwości, takie jak prowadzenie czy prędkość. Być może zmiana ciężarówki jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby ukończyć szczególnie trudny poziom.

Przejedź przez niebezpieczne środowisko i dotrzyj do mety, grając w Igry.pl na Post Apocalyptic Truck Trial.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek, aby sterować ciężarówką: naciśnij strzałkę w górę, aby przyspieszyć, strzałkę w dół, aby zahamować, oraz klawisze w lewo lub w prawo, aby przechylić samochód w wybranym kierunku.

Podobne gry:

Czy lubisz Post Apocalyptic Truck Trial? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ciężarówki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC