Premier Crossword

Wejdź do świata Premier Crossword i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry krzyżówkowe!

Premier Crossword jest dla ludzi, którzy chcą przenieść swoje umiejętności rozwiązywania krzyżówek na wyższy poziom. Dzięki temu, że w każdą niedzielę jest inna łamigłówka, masz wystarczająco dużo czasu, by przygotować się i doszlifować swoje słownictwo, zanim spróbujesz odkryć wszystkie słowa na planszy.

Chociaż Premier Crossword jest nieco trudniejsza niż zwykła krzyżówka, ma przydatną opcję pomocy, która pokaże Ci, jakiego słowa brakuje w danym miejscu, jeśli tego potrzebujesz. Co więcej, jeśli potrzebujesz przerwy, Premier Crossword zapisuje Twój postęp, więc możesz wznowić grę od miejsca, w którym ją przerwałeś, kiedy tylko wrócisz. I prawdopodobnie skorzystasz z tej opcji, ponieważ Premier Crossword ma więcej słów, które musisz odkryć, niż przeciętna gra tego typu. A jeśli nie możesz zagrać w danym dniu, Premier Crossword zarchiwizuje łamigłówkę z tego dnia, abyś mógł zagrać w nią w późniejszym terminie.

W każdą niedzielę przetestuj swoją znajomość słów na Igry.pl i spróbuj rozwiązać zagadkę dnia na Premier Crossword.

Podobne gry:

Czy lubisz Premier Crossword? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry krzyżówkowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.