Bestie To The Rescue Breakup Plan

Wejdź do świata Bestie To The Rescue Breakup Plan i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry na rozstanie!

Każda dziewczyna to przeżyła - szokujący moment, kiedy odkryła, że jej ukochany ją zdradza. Ale nie martw się, twoja przyjaciółka jest tutaj, aby cię uratować! W tej grze w ubieranki twoja zaufana przyjaciółka pomoże ci zaplanować ostateczną zemstę po rozstaniu, zdradzając wszystkie szczegóły, aby pokazać twojemu byłemu, co stracił. Mając do wyboru wiele wzorów sukienek, stylów makijażu i akcesoriów, możesz stworzyć stylizację, która sprawi, że twój były chłopak będzie się wiercił. Poczuj się silna i miej kontrolę, bo teraz nadszedł czas na słodkie kary! Baw się dobrze, grając w grę, ale nie zapomnij nas potem odwiedzić, żeby zobaczyć wspaniałe gry free-to-play, w które gramy od lat!

Dzięki grze Bestie To The Rescue Breakup Plan przeżyjesz ból serca, radość, a przede wszystkim kolorowy i modny obrzęd przejścia. Ten jeden, który uciekł, nie będzie wiedział, co go uderzyło, kiedy zobaczy cię na balu studniówkowym! Bonus: Zakręć kołem na końcu gry, aby wybrać jego karę - bo na nią zasługuje! Zagraj z nami teraz i nie zapomnij odwiedzić nas w przyszłości po więcej takich zabawnych gier w ubieranki!

Podobne gry:

Czy lubisz Bestie To The Rescue Breakup Plan? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry na rozstanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.