Pupper Mahjong

Wejdź do świata Pupper Mahjong i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry mahjong!

Pupper Mahjong to zabawna i urocza gra w mahjonga, która może okazać się idealnym wyborem, kiedy chcesz zagrać w grę, która ma odpowiednią ilość wyzwań i przyjemności. Dzięki uroczej grafice, na której przeważają sympatyczne pieski, możesz doświadczyć przyjemnych wrażeń, które oderwą cię od codziennych trosk na kilka cennych chwil.

Podobnie jak inne gry mahjong, w które możesz grać na Igry.pl, Pupper Mahjong sprawdza twoją uwagę i umiejętności zapamiętywania, dodając do tego licznik czasu, by gra była ekscytująca i stanowiła dodatkowe wyzwanie. Aby zdobywać punkty, musisz uważnie skanować planszę gry i znajdować pasujące elementy, które znajdują się na krawędzi stosu. Kiedy już je znajdziesz, musisz je wybrać, by wyeliminować je z planszy. Dzięki temu zdobędziesz punkty. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy, Pupper Mahjong zaimplementował pomocną, choć z ograniczoną liczbą zastosowań, funkcję podpowiedzi, której możesz użyć, by pokazać, gdzie jest następne dopasowanie. Za każdym razem, gdy znajdziesz dopasowanie, otrzymasz też bonusowy czas.

Dzięki różnym konfiguracjom stosów i całej masie uroczych wzorów kamieni, Pupper Mahjong na pewno cię zachwyci. Zagraj w nią na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Jeśli korzystasz z komputera, możesz wchodzić w interakcję z grą za pomocą myszki, a jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, wybierasz różne elementy z ekranu, dotykając ich.

Podobne gry:

Czy lubisz Pupper Mahjong? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry mahjong aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.