Robo Battle

Wejdź do świata Robo Battle i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry przygodowe!

Wciel się w postać uroczego, ale śmiertelnie niebezpiecznego robota, wybierając stronę Robo Battle na Igry.pl i spróbuj dotrzeć do końca podróży, która składa się z 18 poziomów wypełnionych ciekawymi i zabawnymi spotkaniami. Aby przejść do następnego poziomu, będziesz musiał użyć swojej broni przeciwko śmiertelnym wrogom, którzy pojawiają się na twojej drodze, ale będziesz też musiał wiedzieć, kiedy jest najlepszy moment, by uderzyć, a kiedy najlepiej odejść, by móc walczyć następnego dnia. Czasem najlepiej jest próbować unikać niebezpieczeństw. I kiedy tylko zobaczysz lasery, kolce czy wirujące ostrza piły, zejdź im z drogi tak szybko, jak tylko możesz.

Poziomy fabryk z Robo Battle są zróżnicowane i wyjątkowe, a każdy z nich ma inne wyzwania, którym musisz sprostać. A jeśli lubisz zbierać rzeczy, to powinieneś wiedzieć, że w świecie istnieją 54 specjalne monety, które możesz znaleźć. Dzięki uważnemu poruszaniu się po otoczeniu, wykonywaniu precyzyjnych skoków lub walce, gdy odwrót nie wchodzi w grę, wygrywanie poziomów jest o krok od zwycięstwa. Łącząc spokojne momenty, w których musisz dowiedzieć się, jak dostać się na kolejną platformę, z momentami szalonej walki, Robo Battle utrzymuje zainteresowanie przez cały czas trwania gry.

Wyrusz na wesołą przygodę z uroczym robotem, grając w Robo Battle na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek, by poruszać się w lewo, w prawo lub w górę, by skakać, i użyj klawisza spacji, by strzelać. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, przyciski te pojawią się na dole ekranu i będziesz musiał je nacisnąć, żeby wykonać odpowiednie czynności.

Podobne gry:

Czy lubisz Robo Battle? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry przygodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.