Rotate Soccer

Wejdź do świata Rotate Soccer i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry piłka nożna!

Jeśli nie wiesz nic o piłce nożnej, powinieneś wiedzieć, że celem gry jest minięcie bramkarza drużyny przeciwnej. Rotate Soccer bierze tę podstawową koncepcję i nieco ją modyfikuje, co skutkuje zupełnie świeżym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu zasad piłki nożnej. W Rotate Soccer nadal musisz zdobywać bramki, ale zamiast ostrożnie strzelać w piłkę, musisz obracać otoczenie i pozwolić, by grawitacja zrobiła resztę.

Poprzez wiele interesujących i zabawnych poziomów, Rotate Soccer naprawdę rzuca wyzwanie twoim umiejętnościom rozwiązywania problemów i wkrótce przekonasz się, że sam rozwiązujesz podchwytliwe zagadki. Kiedy na późniejszych poziomach pojawią się różnego rodzaju przeszkody, wszystkie twoje umiejętności, których nauczyłeś się do tego momentu, będą niezbędne do przejścia dalej.

Przyjdź i zagraj na Igry.pl w wyjątkową grę w piłkę nożną, jeśli wybierzesz Rotate Soccer.

Podobne gry:

Czy lubisz Rotate Soccer? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry piłka nożna aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.