Shopping Street

Wejdź do świata Shopping Street i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zarządzanie!

Czy masz świetne oko do szczegółów? W takim razie dlaczego nie wypróbować gry Shopping Street, w której Twoim zadaniem jest upiększenie dzielnicy handlowej w Twoim małym miasteczku szykownymi sklepami, restauracjami i butikami? Jak każdy początek, musisz zacząć od małego, więc Twoja podróż rozpocznie się od jednego małego bistro z kilkoma miejscami siedzącymi.

Ale to jest dopiero początek. Kiedy już zaczniesz i poznasz zawiłości swojego biznesu, będziesz przynosić większe zyski i otrzymywać wyższe budżety, które naprawdę pozwolą ci rozwinąć twoje małe imperium. W miarę jak będziesz stawał się coraz bardziej popularny, sprostanie rosnącym wymaganiom rynku może stać się dość trudne, więc musisz działać strategicznie. Aby to zrobić, zrób wszystko, by zachęcić klientów do odwiedzenia wszystkich sklepów, tak by presja była równomiernie rozłożona. Wykorzystaj również ławki w parku, budki telefoniczne, billboardy, światła drogowe, a nawet przystanek autobusowy, aby przyciągnąć klientów na ulicę handlową.

Rozwijaj swój biznes i baw się dobrze, gdy spróbujesz swoich sił na Ulicy Handlowej!

Podobne gry:

Czy lubisz Shopping Street? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zarządzanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.