Solitaire Farm: Seasons

Wejdź do świata Solitaire Farm: Seasons i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry pasjans!

Pasjans jest czasem synonimem zwykłych gier karcianych, a jego popularność przetrwała do dziś, dając wielu ludziom niezliczone godziny zabawy i relaksu. Solitaire Farm: Seasons na Igry.pl oferuje ci zabawną grę karcianą w pięknym otoczeniu farmy. Chociaż możesz już znać gry w pasjansa, ten wariant różni się od innych znanych Ci gier w pasjansa. Zamiast starannie planować swój stos kart i układać je w kolejności, masz kartę, która jest umieszczona na dole ekranu, a ty musisz wybrać jedną z kart znajdujących się na górze ekranu. Właściwą kartą jest ta, która jest większa niż ta na dole. Jeśli więc w dolnym rzędzie masz dwójkę karo, a gdzieś na górnym stosie znajduje się trójka karo, to chcąc kontynuować grę, musisz wybrać kartę z trójką karo. Oczywiście karty nie muszą być w tym samym kolorze, ale dostajesz dodatkowe punkty, jeśli są tego samego rodzaju.

Jeśli na górnym stosie nie ma kart spełniających opisane powyżej kryteria, zawsze możesz dobrać nową kartę ze stosu i spróbować ponownie. Solitaire Farm: Seasons to zabawna gra karciana, nawet jeśli nie jest dokładnie tym, czego oczekujesz od klasycznego pasjansa. Zmiany w starej formule sprawiają, że gra jest świeża i przyjemna. Tło farmy również dodaje grze wyjątkowego uroku. Zagraj na Solitaire Farm: Seasons i ciesz się relaksującym i zabawnym doświadczeniem na Igry.pl.

Jak grać

Wybierz karty i wejdź w interakcję z elementami gry, naciskając lewy przycisk myszy. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Solitaire Farm: Seasons? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry pasjans aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.