Space Bubbles

Wejdź do świata Space Bubbles i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry kulki!

Space Bubbles podąża za klasyczną formułą gry w bańki i z ponad 70 dobrze zbalansowanymi poziomami na pewno dostarczy Ci niezliczonych godzin zabawy. Zasady są proste i zabawne, a wszystko, co musisz zrobić, to wystrzeliwać rzędy bąbelków z góry ekranu tak, by połączyć co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru. Przy starannym przemyśleniu swoich strzałów, Space Bubbles szybko zamienia się w grę strategiczną i zręcznościową, ponieważ niektóre strzały wymagają od Ciebie zastosowania kilku sprytnych sztuczek trajektorii, aby umieścić bańkę w pożądanym miejscu.

Piękne i żywe kolory sprawiają, że na Space Bubbles z przyjemnością się patrzy, a radosna muzyka sprawi, że będziesz nucić podczas gry.

Graj na Igry.pl Space Bubbles , kiedy tylko zechcesz cieszyć się zabawną grą, która oddaje klimat klasycznych gier bąbelkowych.

Podobne gry:

Czy lubisz Space Bubbles? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry kulki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.