Stickman Skate: 360 Epic City

Wejdź do świata Stickman Skate: 360 Epic City i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sportowe!

Chwyć swoją deskorolkę i przygotuj się do wykonywania najbardziej śmiałych trików w Stickman Skate: 360 Epic City, zabawnej grze, w której tylko najodważniejsi mogą ukończyć poziomy i zdobyć najwięcej punktów. Skacz w odpowiednim momencie i zarządzaj swoją prędkością, aby przetrwać wiele niebezpieczeństw, które napotkasz na swojej drodze.

Stylizowana grafika wciągnie cię w miasto z Stickman Skate: 360 Epic City i oprócz tego, że jest świetna do oglądania, pomaga też w nawigacji i przetrwaniu. Poza grafiką, fajna muzyka sprawi, że będziesz kiwać głową w górę i w dół do rytmu.

Od Ollie's po Indy's i Nose Grind - różnorodność ruchów, które wykonuje twój skater, jest imponująca, a prezentowana zwinność jest wprost niesamowita. Wspaniałą częścią Stickman Skate: 360 Epic City jest to, że wszelkie odniesione obrażenia są tylko fikcyjne!

Idź do skateparku z Igry.pl i baw się dobrze, gdy wypróbujesz Stickman Skate: 360 Epic City!

Podobne gry:

Czy lubisz Stickman Skate: 360 Epic City? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sportowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.