Sudoku Master

Wejdź do świata Sudoku Master i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry sudoku!

Być może znasz już korzyści płynące z trenowania umysłu i angażowania go poprzez trudne i ciekawe łamigłówki. Sudoku, klasyczna łamigłówka liczbowa, jest jednym z rodzajów gier, które możesz znaleźć na stronie Igry.pl, jeśli chcesz się zrelaksować, ale także ćwiczyć pewne ważne umiejętności poznawcze. I chociaż zasady są łatwe do przestrzegania i zrozumienia, nie myśl, że jest to gra łatwa. Dzięki wspaniałemu projektowi gra ta stanowi wyzwanie, a jednocześnie jest prosta. Sudoku Master jest grą logiczną i podobnie jak w innych grach tego typu, Twoim celem jest wypełnienie siatki 9x9 cyframi od 1 do 9, a jednocześnie upewnienie się, że nie powtarzają się one w tym samym wierszu, kolumnie lub na siatce 3x3. Ta elegancka konstrukcja sprawia, że zawsze wiesz, jaki jest cel gry, a jednocześnie zapewnia ci wymagające doświadczenie.

Oczywiście możesz być początkującym graczem i chcesz uczyć się zasad w wolniejszym tempie. Sudoku Master ma to na uwadze i posiada wiele poziomów trudności, z którymi możesz się zmierzyć wedle uznania. A jeśli naprawdę utkniesz, możesz nawet skorzystać z opcji podpowiedzi, wybierając ikonę żarówki. Wybieraj ostrożnie, kiedy chcesz poprosić grę o pomoc, ponieważ możesz skorzystać z tej opcji tylko trzy razy w ciągu gry.

Grafika na stronie Sudoku Master świetnie pasuje do gry, możesz nawet zmieniać kolory planszy, jeśli znudzi ci się patrzenie na ten sam ekran. Możesz też zobaczyć ogólne statystyki dotyczące czasu gry, takie jak liczba rozwiązanych zagadek czy liczba zdobytych punktów. Strona Sudoku Master zawiera również wiele treści, a na każdy dzień roku przypada nowa zagadka do rozwiązania.

Zagraj w relaksującą i zabawną grę logiczną na Igry.pl i wypróbuj Sudoku Master.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać liczby z dolnej części ekranu, a następnie dotknij pustych komórek, aby je wypełnić. Możesz też używać klawiatury, aby poruszać się po planszy i używać klawiszy numerycznych, aby wypełnić pustą komórkę wciśniętym klawiszem. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, stuknij ekran w liczby z ekranu i stuknij pustą komórkę, aby ją wypełnić.

Podobne gry:

Czy lubisz Sudoku Master? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry sudoku aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.