Tangram

Wejdź do świata Tangram i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry puzzle!

Zostań profesjonalistą w wypełnianiu planszy kształtami różnej wielkości w Tangram na Igry.pl. W tej grze Twoim zadaniem jest umieszczenie wszystkich elementów z dolnej części ekranu na planszy. Brzmi to dość łatwo, ale wszystkie te kształty mają różne kształty, więc musisz wziąć pod uwagę, jak je wszystkie dopasować. Dzięki wielu poziomom trudności, od poziomu dla początkujących do poziomu dla ekspertów, możesz dostosować, jak trudne lub łatwe mogą być łamigłówki z Tangram. Co więcej, strona Tangram ma wiele poziomów, więc na pewno masz wystarczająco dużo czasu, żeby ćwiczyć i powoli stawać się coraz lepszym w tej grze.

Poziomy trudności różnią się od łatwiejszych zwykle wielkością planszy i liczbą elementów, z którymi możesz wejść w interakcję. Im więcej rzeczy musisz wziąć pod uwagę, tym bardziej gra staje się trudna. Na szczęście, jeśli utkniesz i nie będziesz wiedział, jak postępować, możesz poprosić Tangram o szybką podpowiedź, która pokaże ci, gdzie możesz umieścić dany kształt. Minimalistyczny design sprawia, że gra Tangram szybko staje się świetnym treningiem dla każdego, a zwłaszcza dla osób, które lubią tego typu gry logiczne.

Zagraj w zabawną i wymagającą grę logiczną na Igry.pl i sprawdź, ile poziomów uda ci się rozwiązać w Tangram.

Jak grać

Używaj myszki do wybierania elementów (klikając i przytrzymując lewy przycisk myszki) i przesuwaj je po planszy.

Podobne gry:

Czy lubisz Tangram? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry puzzle aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC