Tom Clancy's Shootout

Wejdź do świata Tom Clancy's Shootout i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry strzelanki!

Wkrocz do serca Tom Clancy's Shootout, intensywnego poligonu, na którym elitarni strzelcy z całego świata rywalizują, aby pokazać swoje mistrzostwo w posługiwaniu się wirtualną bronią na Igry.pl. W tym pełnym adrenaliny środowisku twój refleks i precyzja zostaną wystawione na próbę, gdy będziesz celować i strzelać do celów z wprawą i dokładnością. Z każdym strzałem zademonstrujesz swoją wiedzę i udowodnisz, że masz to, czego potrzeba, aby wygrać rundy Tom Clancy's Shootout. Weź udział w ekscytujących bitwach, rywalizując z innymi graczami w Tom Clancy's Shootout, aby zestrzelić drony i odblokować dostęp do jeszcze potężniejszej broni. Z każdym udanym trafieniem zyskasz przewagę nad konkurentami i będziesz piąć się po szczeblach kariery, by zostać mistrzem poligonu.

Wybieraj spośród elitarnych operatorów w Tom Clancy's Shootout, z których każdy ma własne unikalne umiejętności i zdolności, i staraj się osiągnąć najlepszy wynik na świecie. Mając do dyspozycji ich doświadczenie, będziesz w stanie uwolnić niszczycielską siłę ognia i z łatwością zdominować konkurencję. Ale uważaj - tylko najbardziej utalentowani i zdeterminowani gracze będą w stanie wspiąć się na szczyt i zdobyć tytuł mistrza. Podczas intensywnych bitew w Tom Clancy's Shootout odkryjesz nowe strategie i taktyki, które pomogą ci przechytrzyć przeciwników i osiągnąć zwycięstwo. Od precyzyjnego strzelania po strategiczne pozycjonowanie, każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała ogromny wpływ na twój sukces w grze. Z każdym meczem oferującym nową okazję do zaprezentowania swoich umiejętności, dreszczyk rywalizacji jest obecny w Tom Clancy's Shootout.

Przygotuj się więc do wkroczenia na Poligon Treningowy na Igry.pl. Dzięki szybkiej rozgrywce, dynamicznym bitwom i duchowi rywalizacji, Tom Clancy's Shootout obiecuje adrenalinę na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby strzelać, i przesuwaj mysz po ekranie, aby wybierać cele. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu w miejscu, z którego chcesz strzelać.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Idle Miner Space Rush
 2. Rabbids Volcano Panic
 3. Stack
 4. For Honor Warriors io
 5. All-Star Blast!
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Tom Clancy's Shootout? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry strzelanki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.